top of page

Gitar

Gitar; klasik, flamenko, caz ,blues, rock gibi birçok türde müziği ortaya koyabileceğiniz çok yönlü bir enstrümandır. Bu yönüyle de en çok tercih edilen branşların arasında yer alır.

Okulumuzda;
• Gitar dersleri 6 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

• Alanında tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerle bireysel olarak yapılan derslerimizde öğrenciye farklı müzikal tarzlardan beslenen akıcı bir eğitim sunmaktayız.

• Öğrencilerimizin kişisel hedefi ve yaşına göre planladığımız derslerde; doğru pozisyon ve teknik için parmak egzersizleri, etüdler, ritim kalıpları, notasyon ve tab okuma teknikleri çalışılmaktadır.

• Her gün düzenli çalışabilmek için öğrencinin kendine ait bir enstrümanın olması gerekmektedir. Ancak enstrümanı olmayan öğrenciler; kurumumuz bünyesindeki ‘Çalgı Odalarıʼndan ve çalgılardan randevu oluşturarak faydalanabilirler.

• Öğrencilerimiz; yılda iki kere düzenlediğimiz ‘Filarmonik Bahçe Konseriʼ etkinliğine katılarak dönem içi yaptıkları çalışmalarını sergilerler ve sertifika alırlar.

Piyano çalmak

"Özel Birebir Eğitim"

Sadece size özel ders programıyla, bire bir örgün eğitim.

Online Music Lesson

Online Eğitim

Mesafe tanımaksızın, istediğiniz yerden istediğiniz zaman online olarak derslerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Online Guitar Class

Online Ders Takibi

Sadece ders saatlerinde değil ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Ders Dışı saatlerde de öğrencilerimizi takip ediyor,yönlendirmeler yapıyoruz.

Project Gallery

filarmonik 2022.png
bottom of page