top of page

Bateri

Davullardan ve zillerden oluşan vurmalı çalgı takımı olan bateri, yaratıcı zekaya ve fiziksel gelişime katkısı bilimsel olarak kanıtlanmış olmasıyla popülerliği hem küçük çocukların hem yetişkinlerin dünyasında artmıştır.

Okulumuzda;

• Bateri dersleri, 6 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.

• Stüdyo ortamında tek kişilik özel çalışmalar ile yürütülen dersler konularına hakim ve ders tecrübesi olan eğitimcilerle yapılmaktadır.

• Derslerde kullandığımız bateriler akustik olmakla beraber; profesyonel çalışmalar ve kayıtlar için üst düzey kalite ve standarttadır.

• Başlangıç aşamasında baget tutuşu, basit ritimler, stick kontrolü ve nota okuması öğretilen derslerimizde, bilek ve parmakların doğru kullanımını sağlayacak etütler ve egzersizlerle devam edilmektedir. Bundan sonraki aşamalarda ise; teknik çalışmalar eşliğinde müzik tarzlarının yürüyüşleri verilerek öğrenciye kendi tarzını bulması konusunda yol gösterilmektedir

• Her gün düzenli çalışabilmek için öğrencinin kendine ait bir enstrümanın olması gerekmektedir. Ancak enstrümanı olmayan öğrenciler; kurumumuz bünyesindeki ‘Çalışma Odalarıʼndan ve çalgılardan randevu oluşturarak faydalanabilirler.

• Öğrencilerimiz; yılda iki kere düzenlediğimiz ‘Filarmonik Bahçe Konseriʼ etkinliğine katılarak dönem içi yaptıkları çalışmalarını sergilerler ve sertifika alırlar.

Piyano çalmak

"Özel Birebir Eğitim"

Sadece size özel ders programıyla, bire bir örgün eğitim.

Online Music Lesson

Online Eğitim

Mesafe tanımaksızın, istediğiniz yerden istediğiniz zaman online olarak derslerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Online Guitar Class

Online Ders Takibi

Sadece ders saatlerinde değil ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Ders Dışı saatlerde de öğrencilerimizi takip ediyor,yönlendirmeler yapıyoruz.

Project Gallery

filarmonik 2022.png
bottom of page