top of page

İleri bir tarihe ertelendi

|

Beylikdüzü

Keman Piyano Resitali

Gecede, Göksel BAKTAGİR , Turgut ÖZÜFLER gibi birçok değerli bestecinin eserleri ile kendi yazdıkları eserleri yorumlayacak olan ikili ve Konuk Ses Sanatçımız, yıllar sonra ilk buluşmasını FİLARMONİK SAHNE'de gerçekleştirecek.

Keman Piyano Resitali
Keman Piyano Resitali

Saat ve Yer

İleri bir tarihe ertelendi

Beylikdüzü, Barış, Çiftlik Cd. No:30, 34520 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

“Semih ÖZDEMİR”

İstanbul’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Makine Mühendisliği lisans derecesini aldı. Müzik üzerine odaklanan lisansüstü akademik çalışmalarını ise İstanbul Teknik Ünivesitesi’nde sürdürmekte olan Özdemir, 2019 yılından bu yana İstanbul Medeniyet Üniversitesi Türk Musikisi Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Keman, tanbur ve rebab enstrümanlarıyla ilgilenmesinin yanında Türk müziğinin çeşitli formlarında besteleri bulunan Özdemir, bestecilik alanında çeşitli ödüllere de layık görülmüştür.

“Lamia ÖZDEMİR”

Sakarya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nden Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans derecesini aldı. Çocukluk yıllarından itibaren müzikle iç içe olan Özdemir, ortaokul yıllarında keman dersleri almaya başladı. İlerleyen yıllarda şan dersleri alarak hanendeliğe yöneldi ve farklı kültürlerden ve türlerden beslendiği bir repertuvar oluşturarak vokal performans üzerine çalıştı. Müzikoloji alanında lisansüstü akademik çalışmalarını ise İstanbul Teknik Ünivesitesi’nde sürdüren Lamia Özdemir, bu alandaki araştırma ve yayın faaliyetlerine devam etmektedir. Söz yazarlığıyla da ilgilenen Özdemir’in sözlerini yazdığı birçok şarkı bulunmaktadır.

“Halit KAPLAN”

Amasya’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi’nden Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği derecesini aldı. Gergana MANAİLOVA’dan Piyano, Mehmet ÖZKANOĞLU’ndan Gitar Eğitimi alan Kaplan, 2020 yılına kadar birçok kurum ve kuruluşta eğitim verdi konser dinleti ve organizasyonlarda yer aldı. 2020 yılından bu yana ise İlker TÜREDİ ile kuruculuğu üstlendiği FİLARMONİK SANAT AKADEMİSİ nde eğitmenlik hayatına devam etmektedir.

Biletler

  • Keman Piyano Resitali

    Filarmonik Sanat Günleri - Keman Piyano Dinletisi Keman : Semih ÖZDEMİR Piyano : Halit KAPLAN Konuk Sanatçı: Lamia ÖZDEMİR

    ₺190,00
    Vergi: KDV dahil+₺4,75 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page